Miasteczko które żyje własnymi prawami. Pełne tajemnic i istot, które żyją w wiecznym ukryciu. Wrogów, jak i sprzymierzeńców tutaj nie brakuje, lecz ty kim będziesz? 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

.

 
TematyPosty
Ostatni Post
Brak nowych postów

Zasady Gry

Zbiór zasad dotyczących dozwolonego i zabronionego postępowania na forum. Dla użytkowników jest to niczym dekalog, jednak z tą różnicą, że za wykroczenie nie czeka specjalne miejsce w piekle, a jedynie ostrzeżenie lub w skrajnych przypadkach ban. Warto dodać, że nieznajomość regulaminu nie zwalnia z przestrzegania go, każdy powinien znać zawartość tego działu. Jak pacierz.

1212Łowcy
Czw Mar 05, 2020 6:14 pm
Narmada Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Otoczka Postaci

Miejsce przeznaczone do zamieszczenia dodatkowych informacji o naszych postaci, które z jakiegoś powodu nie znalazły się w Karcie Postaci lub zwyczajnie są uzupełnieniem jej. Jest to również dział przeznaczony do tworzenia tematów z relacjami, a także z rozmowami telefonicznymi.
Telefon Relacje Informator Karta Rozwoju Retrospekcje

33Melisandre
Pon Sie 07, 2017 2:20 pm
Melisandre Travis Zobacz ostatni post
. Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane

Reklama
Fort FlorenceEclipseWłaścicielką a zarazem pomysłodawczynią jest Narmada. Mechanizm został zaporzyczony ze słynnej produkcji TVD. Kod Ogłoszeń, stópki jak i wzór Karty Postaci został zaporzyczony od Eri, właścicielke forum Rangarok. Styl jest z Never Utopi. Treść forum i kody na nim użyte chronione są prawami autorskimi! Chcesz z czegoś skorzystać? Zapytaj!