Miasteczko które żyje własnymi prawami. Pełne tajemnic i istot, które żyją w wiecznym ukryciu. Wrogów, jak i sprzymierzeńców tutaj nie brakuje, lecz ty kim będziesz?
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować. 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Share

Regulamin Forum.  Empty
 

 Regulamin Forum.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Admin
Join date : 05/03/2017
Liczba postów : 34
Admin
Admin
PisanieTemat: Regulamin Forum.    Regulamin Forum.  EmptyPią Mar 17, 2017 7:06 pm

Ogólne

1. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania go.
2. Całkowity zakaz offtopowania w tematach nie przeznaczonych do tego.
3. Zakaz wygłaszania treści erotycznych, nazistowskich, rasistowskich, lub mogących obrażać czy deprymować.(nie tyczy się postów fabularnych)
4. Na forum dozwolone jest używanie słów wulgarnych, jednakże uprasza się o nie nadużywanie ich. Dotyczy to zarówno fabuły jak i shoutboxa.
5. Na znak przeczytania regulaminu i zaakceptowania go należy podpisać się w temacie Podpisy pod regulamin imieniem i nazwiskiem swojej postaci. Bez tego podpisu nie można zacząć gry
6. Za nieprzestrzeganie regulaminu grozi ostrzeżenie, ban, bądź kasacja konta.
7. Na forum nie można tworzyć postaci kanonicznych, można mieć ich wizerunek, czy niektóre cechy charakteru, jednakże cenimy sobie każdy przejaw indywidualizmu.

Rejestracja


1. Nick/login musi składać się z imienia i nazwiska Twojej postaci. Postać nie może nazywać się jak postać słynna, książkowa czy filmowa. Np nie możecie nazwać Swojej postaci Elena Gilbert, lecz można zająć wizerunek tej gwiazdy.
2. Avatar musi przedstawiać twoją postać, nie może być w formie rysunkowej bądź mangą. Maksymalny rozmiar avatara to 230x400.
3. Można mieć więcej niż jedną postać. Wszystkie postaci muszą jednak pozostać aktywne.
4. Nieobecność osoby nie posiadającej zaakceptowanej karty postaci, trwająca dłużej niż dwa tygodnie, jest jednoznaczna z kasacją konta.
5. Jeśli użytkownik z zaakceptowaną kartą postaci nie będzie aktywny przez miesiąc jego konto zostanie oddane do przejęcia.

Fabuła

1. Pamiętaj, że twoja postać nie może być w dwóch miejscach na raz, tak więc zanim rozpoczniesz grę w nowym miejscu nie zapomnij opuścić pierwszego.
2. W postach przestrzegamy zasad języka polskiego, piszemy poprawnie gramatycznie i stylistycznie, tak, aby pozostali użytkownicy mogli zrozumieć nasze posty.
3. Nie ingeruj w postacie innych użytkowników, nie kieruj nimi, i pamiętaj, że nie możesz czytać im w myślach, jeśli nie masz do tego odpowiednich umiejętności.
4. Każdy post musi składać się z co najmniej pięciu zdań(nie wliczając dialogów). Jeśli już teraz wiesz, że to zadanie ponad Twoje chęci - nie rejestruj się. Dbamy o jakość postów.
Powrót do góry Go down
 
Regulamin Forum.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: . :: Zasady Gry-
Skocz do: