Miasteczko które żyje własnymi prawami. Pełne tajemnic i istot, które żyją w wiecznym ukryciu. Wrogów, jak i sprzymierzeńców tutaj nie brakuje, lecz ty kim będziesz? 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

zasady

 
TematyPosty
Ostatni Post
Brak nowych postów

CENTRUM MIASTA

Mystic Falls to fikcyjne miasteczko położone w stanie Virginia, w którym dzieje się akcja serialu Pamiętniki Wampirów. Wiele lat temu wampiry zniknęły z miasteczka, jednak po długiej ich nieobecności pojawili się bracia Salvatore, a wraz z nimi wampiry i wilkołaki. Od tej pory założyciele znów zmagają się z problemem nadprzyrodzonych istot i ani śnią zaprzestać.
Ratusz Hotel Bary i Restauracje Mystic Grill Dzielnica Handlowa

11Pokój hotelowy n...
Czw Mar 05, 2020 5:32 pm
Admin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

POŁUDNIE

Poludniowa cześć miasta jest jedną z najlepiej chronionych, lecz to nie oznacza że można się tam czuć w pełni bezpiecznie. Tak czy inaczej kierując się w tym kierunku, można dotrzeć do Szpitala, Policji, czy też szkoły.
Szpital Policja

44Sala szpitalna 1...
Czw Mar 05, 2020 6:02 pm
Narmada Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

PÓŁNOC

Kierując się na południe można się zorientować iż ta część miasta należy do tych spokojniejszych. Na każdym kroku nie zabraknie nam ławki, które prowadziły ścieżkami do parków. Poza parkami, można było tutaj dotrzeć do biblioteki i mniejszych sklepików. To w tej dzielnicy także jest siedziba założycieli MF.
Biblioteka Parki i Aleje Siedziba Założycieli

11Park
Nie Mar 01, 2020 11:15 pm
Admin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Wschód

Na wschód czeka nas cisza i pistkowie w zależności od pory dnia i ewentualnych wydarzeń. To właśnie tutaj znajduje się cmentarz, jak i kościół. Nieco dalej był las. Miejsce to nocą bywa niebezpieczne.
Kościół Cmentarz Las

33Cmentarz na obrz...
Czw Mar 05, 2020 5:52 pm
Narmada Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Zachód

Opuszczone, stare i zaniedbane tereny. W okolicy można zauważyć kompleksy klubów i barów, które są otwarte przez całe dnie. Nikt o nich już nie pamięta, a odwiedzane są zazwyczaj przez bandytów oraz drobnych złodziejaszków. Cała dzielnica została odgrodzona od reszty miasta. Tereny te bywają niebezpieczne, zwłaszcza po zmierzchu.
Budynki do rozbiórki Kamienica Zniszczony Park Burdel

00
zasady Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane

Reklama
Fort FlorenceEclipseWłaścicielką a zarazem pomysłodawczynią jest Narmada. Mechanizm został zaporzyczony ze słynnej produkcji TVD. Kod Ogłoszeń, stópki jak i wzór Karty Postaci został zaporzyczony od Eri, właścicielke forum Rangarok. Styl jest z Never Utopi. Treść forum i kody na nim użyte chronione są prawami autorskimi! Chcesz z czegoś skorzystać? Zapytaj!